בלוג

קונה רכבים שאלות תשובות

מכירת רכב למגרש במזומן

קונה רכבים שאלות תשובות

 

אנחנו מקבלים המון מיילים (הודעות בדואר) עם שאלות, החלטנו לעלות לכם את התשובות שאנחנו נותנים כדי להקל עליכם.

————————————————————————————

שאלה: היי קונה רכבים קארס דיל, יש לאחותי רכב שהיא רוצה למכור ולא מבינה בתהליך, האם אתם תוכלו לקנות ממנה את הרכב? ובמה כרוך התהליך? ומה צריך להביא?

תשובה: שלום נמרוד, אנחנו ב- קונה רכבים קארס דיל קונים את כל סוגי הרכבים, אחותך תצטרך להתקשר ולמסור לנו את הפרטים על הרכב שלה, אם הרכב שלה ישן, אז היא תצטרך למכור אותו למחלקת הרכבים הישנים שלנו, ארנון קונה רכבים לפירוק 054-9800398, באם הרכב חדיש היא מוזמנת להתקשר אלינו לסוכנות 052-9774247 גרשון ינחה אותה ויסביר לה על ההליך, בכל מקרה רישיון ורכב ותעודת זהות של בעל הרכב הרשום ברישיון חובה שיהיה עליה בעת מכירת הרכב שלה. 

 –

 

שאלה: היי גרשון, קיבלנו מכתב של הצהרה על אי שימוש ברכב ומכרנו את הרכב מזמן לבחור אשר קונה רכבים לפירוק ועכשיו הוא לא זמין ונעלם, האם תוכל לעזור לנו או לכוון אותנו באיך עובד התהליך ולמה קיבלנו את המכתב הזה? 

תשובה: מבצע הסדרת חובות אגרת רישוי רכב זה מבצע בעקבות חוק חדש, שדורש שגם אם הרכב עומד ללא שימוש או נמכר לפירוק ולא הורד מהכביש, מחייב את הבעל הרכב לשלם את אגרת הרישוי כלומר תשלום על הטסט.
"משרד התחבורה יצא במבצע חד פעמי לזמן מוגבל להסדרת חובות אגרת הרישוי עבור בעלי רכבים שלא שילמו אגרת רישוי רכב במהלך שבע השנים האחרונות, ולא הסירו את רכבם מהכביש" כלומר מי שקנה מכם את הרכב לא הסביר לכם שאתם נדרשים להוריד את האוטו מהכביש ואם לא תעשו כך משרד הרישוי יכול לחייב אותכם בעלויות של כל אגרות הטסטים אחורה בשנים, מה שאנחנו יכולים להמליץ זה למכור את הרכב לפירוק לסוחר מורשה, אשר מדריך אותכם בתהליך הורדת הרכב מהכביש במשרד הרישוי, קונה רכבים לפירוק ארנון ישמח לעמוד לשרותכם בקניית הרכב שלכם לפירוק, קניית רכבים לפירוק ארנון, קונה רכבים לפירוק ארנון 054-9800398.

 

שאלה: היי גרשון מה שלומך? ניסיתי להשיג אותך בטלפון הפרטי ולא היה מענה, בעבר מכרנו לכם את הרכב של חמותי, ועכשיו אנחנו עוברים לחו"ל ורוצים למכור את הרכבים שלנו, באחד הרכבים יש מכות וברכב השני המזגן לא עובד, האם אתה קונה רכבים עם בעיות מכאניות ובעיות חשמל? אשמח אם תחזור אלי במהרה.

תשובה: שלום בועז היקר, הייתי מספר ימים בחופש ולכן לא עניתי, אך היה מענה במשרד, אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים מכל השנתונים, קונה רכבים גם עם בעיות חשמל,  וגם קונים רכבים עם בעיות מכאניות, כמובן הכל תלוי בסוג הרכב ובמצבו, אבל הכי פשוט תגיע עם הרכבים ונחליט אם הרכבים הם רכבים נוסעים וניתן להשמיש ולתקן או שהם לפירוק, ואז אפנה אותך לארנון אשר קונה רכבים לפירוק, בכל מקרה קונים את כל סוגי הרכבים לפירוק וקונים את כל סוגי הרכבים הנוסעים. 

 

שאלה: בוקר טוב יש לנו רכב למכור מסוג מאזדה 6 אנחנו נמצאים בפתח תקווה, האם אתם קונים רכבים בפתח תקווה? והאם צריך להגיע אליכם או שאתם מגיעים לבית הלקוחות?

תשובה: צהריים טובים, אנחנו נמצאים בהוד השרון והרבה מתושבי פתח תקווה מוכרים לנו רכבים, קונה רכבים קארס דיל, קונים רכבים באזור פתח תקווה, קונה רכבים נוסעים בפתח תקווה, קונה רכבים לפירוק בפתח תקווה, קונה רכבים לנסיעה בפתח תקווה, אם הרכב הוא שמיש ונוסע אתם תצטרכו להגיע אלינו לצורך בדיקת הרכב וקבלת הצעת מחיר, אם הרכב לא שמיש עם בעיה אנחנו נשלח גרר על חשבוננו לצורך רכישת הרכב מכם. קונה רכבים בפתח תקווה קארס דיל ישמחו לתת לכם מענה למכירת הרכב שלכם. באם יש לכם עוד שאלות, אתם מוזמנים להתקשר אלינו 052-9774247

 

שאלה: היי שבת שלום, יש ברשותי סקודה סופרב 2013 הרכב משועבד והתחילה תופעה של בעיה בגיר בתקופה האחרונה, העלויות להחלפת הגיר מאוד גבוהות, אני מעוניין למכור את הרכב הזה במצבו הנוכחי, הרכב עם 120 אלף ק"מ, ונקנה מליסינג, האם אתם קונים רכבים כאלה? עם בעיות ותקלות בגיר?

תשובה: שבוע טוב, קונה רכבים קארס דיל קונים את כל סוגי הרכבים, גם עם בעיות בתיבת ההילוכים בגיר אוטומט, וגם אם היה בליסינג, הכי חשוב שתבוא אלינו עם הרכב נבדוק מה הבעיה או התקלה ברכב, ונוכל לתת לכם הצעת מחיר עבור הרכב, לנו יש ידע רב והבנה בכל מערכות הגיר האוטומטיות ויודעים לתקן ולפתור תקלות גיר בכל סוגי הרכבים. 

 

שאלה: היי שבת שלום, יש ברשותי סקודה סופרב 2013 הרכב משועבד והתחילה תופעה של בעיה בגיר בתקופה האחרונה, העלויות להחלפת הגיר מאוד גבוהות, אני מעוניין למכור את הרכב הזה במצבו הנוכחי, הרכב עם 120 אלף ק"מ, ונקנה מליסינג, האם אתם קונים רכבים כאלה? עם בעיות ותקלות בגיר?

תשובה: שבוע טוב, קונה רכבים קארס דיל קונים את כל סוגי הרכבים, גם עם בעיות בתיבת ההילוכים בגיר אוטומט, וגם אם היה בליסינג, הכי חשוב שתבוא אלינו עם הרכב נבדוק מה הבעיה או התקלה ברכב, ונוכל לתת לכם הצעת מחיר עבור הרכב, לנו יש ידע רב והבנה בכל מערכות הגיר האוטומטיות ויודעים לתקן ולפתור תקלות גיר בכל סוגי הרכבים. 

 

שאלה: בוקר טוב, מעונינת למכור רכב מסוג סיטרואן ברלינגו ידני, על הרכב יש שיעבוד לבנק הפועלים, ניתן למכור לכם את הרכב? אתם קונים רכבים כאלה?

תשובה: היי אתי, אנחנו קונים רכבים מסחריים וטנדרים, אתה מוזמן להגיע אלינו ולמכור לנו את הרכב, אנחנו ב-קונה רכבים קארס דיל קונים את כל סוגי הרכבים המסחריים, הטנדרים, חד קבינה, דאבל קבינה.  

 

שאלה:  היי יש לי רכב יוקרה מסוג במוו אקס 5 2015 עם שיעבוד ורשום על חברה שקניתי מהם את הרכב, איך הולך התהליך? והאם אתה יכול לקנות רכב שלא רשום על שמי? 

תשובה: היי עידן,  רכב שאינו בבעלותך יקר ככל שיהיה הוא לא שלך עד שהוא לא נרשם על שמך, אם השאירו את הרכב על שם חברת הליסינג או חברת המימון, כנראה שיש סיבה לכך, אם הרכב יעבור לשמך נוכל לבצע את העסקה ולקנות ממך את הרכב, אנחנו ב- קונה רכבים קארס דיל, קונים רכבים מכל הסוגים, קונים רכבים נוסעים, קונים רכבים עם בעיות, קונים רכבים מקולקלים, קונים רכבים משועבדים. רוצים למכור לנו את הרכב? תתקשרו 052-9774247

 

שאלה: אהלן, ברשותי יונדאי IX35 דגם PRIME בנזין, יד 3 עם 80 אלף קילומטארז, רציתי לחסוך את הכאב ראש בלמכור ביד 2, הרכב נוסע בלי שום בעיה ועבר טיפול לפני מס' חודשים, רציתי לדעת איך עובד העסק ואם תוכלו לכתוב לי מייל מכיוון ואני כרגע בחו"ל ולא אוכל לענות לטלפון. תודה רבה !

תשובה: היי יגאל, העסק עובד בפשטות, תצטרך להגיע אלינו עם הרכב ואז אוכל לתת לך הצעת מחיר עבורו, עדיף שתחזור לארץ ותבוא עם האוטו נבדוק נסתכל ניתן לך הערכת מחיר עבור הרכב, אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים, קונים רכבים נוסעים, קונים רכבים לנסיעה. קונים רכבים עם שיעבוד. מוזמן להתקשר אלינו ולבוא 052-9774247/

 

שאלה: שבוע טוב. יש לנו רכב רנו גרנד סנייק 2016.משועבד לחברת פמה. לפני פחות מחודש הוצאה לפועל עיקלו לנו ביום אחד את החשבון בנק וחזר החיוב של ההלוואה. הנושא בטיפול עוד..כנראה הולך לכיוון פשיטת רגל. השאלה שנשאלת האם יש מה לעשות עם הרכב לפני שיתפסו אותו?וימכרו?תודה מראש משפחת ואנונו. 

תשובה: היי שבוע טוב,  אם הרכב כבר נתפס על ידי המעקלים, לא ניתן לעשות כלום פרט לפנייה לעורך דין וניסיון לתשלום ישירות דרך העורך דין שמטפל בנושא, הגעתם לשלב שקשה יותר לקנות את הרכב המשועבד שלכם, בכל מקרה אם האוטו עדין אצלכם, ולא התחיל ההליך של ההוצאה לפועל נגדכם ניתן לעזור לכם. תצטרכו לשלוח לנו את רישיונות הרכב ואת תמונות הרכב, ואנחנו נבדוק מול חברת המימון פמה אם ניתן לקנות את הרכב המשועבד שלכם ולהוריד את השעבוד. בכל מקרה אנחנו ב- קונה רכבים קארס דיל קונים את כל סוגי הרכבים, קונים רכבים משועבדים, קונים רכבים מעוקלים. 

 

שאלה: לילה טוב לכם, אני מחפש לבצע מכירת רכב למגרש מכוניות,אני מנסה למכור את הרכב ולא מצליח ורוצה לדעת אם אתם יכולים לקנות את הרכב שלי, מעוניין למכור את הרכב שלי מהר! 

תשובה: לילה טוב איתי, סליחה שלקח לנו זמן לענות על השאלה שלך, אנחנו סוכנות רכב מורשת וקונים את כל סוגי הרכבים, אנחנו מגרש מכוניות (סוכנות רכב מורשת) ואתה יכול להגיע אלינו בתהליך קצר של חצי שעה אם אין שיעבודים או חובות על הרכב, אנחנו נקנה את הרכב שלכם במקום ובמהירות, אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים, קונה רכבים קארס דיל מתחייבים לשירות הוגן וטיפול אישי בכל לקוח! נשמח אם תתקשר אלינו מחר ונוכל לתת לך מענה למכירת הרכב שלך! בתודה רבה קונה רכבים קארס דיל. 

 

שאלה: שבת שלום, יש לי מימון דרך חברת מימון ישיר ואני רוצה למכור את האוטו כי התשלומים גדולים עלי איך אני יכולה להתחיל בהליך של ביטול הלוואה מימון ישיר?

תשובה: היי מוריה לצורך ביטול של מימון או הלוואה במימון ישיר תצרכי להגיע אלינו לצורך בדיקת הרכב ובדיקת החוב שלך במימון ישיר ואנחנו נוכל לעזור לך בפירעון ההלוואה במימון ישיר, את מוזמנת להתקשר אלינו ולקבוע פגישה ונעשה לך סדר בדברים. חשוב שתדעי סילוק הלוואה מימון ישיר דורש לפעמים עמלות מיוחדות מצידם, אבל לפני הכל תגיעי ונשתדל לתת לך פתרון לבעיה. בתודה מראש קונה רכבים משועבדים קארס דיל 052-9774247

 

שאלה: היי וסליחה על השעה המאוחרת אנחנו עוזבים את הארץ וחייבים למכור את הרכב במהרה, איך עובד אצלכם הכל והאם אנחנו יכולים להגיע מחר למכור לכם את הרכב? העברת הבעלות והתשלום מתבצעים במקום או שצריך לחכות שתמצאו קונה לרכב? הרכב שלנו הוא גיפ טויוטה לנד קרוזר 2010. 

תשובה: היי עינב נוכל לתת לך מענה מהיר ומקצועי בעיסקה מהירה מאוד, תצרי אם גרשון קשר על הבוקר ונדאג לך לפתרון  מהיר. וכן אנחנו קונים את הרכבים במקום, והעברת הבעלות מתבצעת בדואר שנמצא במתחם אצלנו!  052-9774247  קונה רכבים קארס דיל 

 

שאלה: היי גרי, קראנו שאתם קונים רכבים עם חובות לבנקים, יש לנו רכב בן 3 שנים שאנחנו רוצים למכור ולסגור את החוב לבנק, אנשים פרטים לא מוכנים לקנות רכבים עם חובות לבנק ושהרכב משועבד, האם אתם קונים רכבים ונותנים פתרון של קונה חובות על רכבים? 

תשובה: שלום ושבוע טוב, קונה רכבים קארס דיל, קונה חובות של רכבים לחברות מימון והבנקים, אבל לפני להכל חיבים להבין מה החוב? למי החוב? ואם יש עוד חובות נוספים בחשבון, את כל זה אנחנו נדע לעשות ולתת לכם את המענה הראוי במקרה של חובות על הרכב. 

 

שאלה: יש לנו רכב שאנחנו רוצים למכור ואין לנו אפשרות להתעסק עם מכירת הרכב, איך עובד אצלכם התהליך? והאם ניתן לבוא שתפרסמו ושיהיה לקוח נבוא למכור לו את הרכב שאנחנו מוכרים?

תשובה: היי עידית, לא ניתן לקבל את השירות של תיווך רכב מבלי שהאוטו יהיה אצלנו במלאי ויוצג ללקוחות, קשה למכור אוטו בתמונות או בצילום וידיאו, אנשים רוצים לעשות נסיעת מבחן ולחוש את מה שהם קונים, אנחנו ב- קונה רכבים קארס דיל יכולים לקנות ממך את הרכב ובכך לא תצטרכי לחשוב ולחשב איך תבואי ומתי להראות לכל לקוח את הרכב שלך, תודה על ההבנה צוות קונה רכבים נוסעים קארס דיל. 

שאלה: היי גרשון ראינו שאתם קונים רכבים, אנחנו מחפשים מגרש קונה רכבים מהר, היינו במגרש באזור רחובות, ביקשו מאיתנו להשאיר את האוטו עד למכירה והם לא באמת קונים, או הציעו לנו עיסקת טרייד אין, ולא קנייה של הרכב במקום. האם אתם קונים את הרכבים או גם מבקשים להשאיר לכם את הרכב?

תשובה: שלום ובוקר טוב נמרוד, אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים, כמובן שזה תלוי בסוג הרכב ובמצבו, את התהליך של קניית הרכב אנחנו מבצעים במקום, ואנחנו נבדוק את הרכב שלכם אצלנו, תקבלו הצעת מחיר עבור הרכב ותוכלו לבצע את מכירת הרכב במקום. בכל מקרה נשמח אם תתקשרו אלינו ותקבלו הצעת מחיר במקום. 

 

שאלה: היי לכם יש לי רכב מסוג סיאט איביזה 2016 ואני רוצה למכור, קראתי שאתם קונים רכבים עם תקלות ורכבים מקולקלים, ורציתי להבין איך תתקנו את האוטו ואז תמכרו?

תשובה: שלום אווה, אנחנו קונים רכבים עם בעיות מכאניות וקונים רכבים "מקולקלים" לנו יש את בעלי המקצוע המומחים שלנו שיודעים להתמודד עם כל תקלה, והנחות גבוהות לחלקים, דבר אשר לך בתור לקוחה פרטית לא תקבלי ממוכר החלקים, אנחנו נשמח אם תבואי עם הרכב ונוכל לבדוק את התקלה או הבעיה שיש לך, כדי לתת לך הצעת מחיר עבור הרכב. אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים, קונים רכבים עם בעיות, קונים רכבים עם תקלות, קונים רכבים מקולקלים. מוזמנת להתקשר אלינו 052-9774247 גרשון, קונה רכבים קארס דיל.  

 

שאלה: היי טרייד אין קארס דיל, אנחנו חייבים את עזרתכם!  יש לנו רכב עם בעיה ולא יודעים לפתור לנו אותה, האם אתם קונים רכבים עם בעיות ותקלות? אם כן איך עובד התהליך של למכור רכב למגרש?

תשובה: שלום אבישי, אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים, גם רכבים עם בעיות וגם רכבים עם תקלות, אנחנו נצטרך לבדוק מה הבעיה של הרכב בשביל לתת הצעת מחיר, אתה צריך להתקשר אלינו ולהסביר לנו את התופעות או לשלוח את הרכב אלינו לצורך הצעת מחיר. אנחנו ב- קונה רכבים מקולקלים קארס דיל ניתן לכם הצעת מחיר ברגע שנבדוק ונדע מה הבעיה או התקלה ברכב. נשמח לתת לכם שירות קונה רכבים קארס דיל 052-9774247

שאלה: היי חיפשתי מי קונה רכבים, מעונין למכור את הרכב שלי למגרש מהר, האם אתם קונים רכבים משועבדים? והאם ניתן להגיע היום לעיסקה מהירה?

תשובה: שלום שי, אנחנו ב- קונה רכבים קארס דיל קונים את כל סוגי הרכבים, קונים רכבים משועבדים, קונים רכבים לפירוק, ההליך הוא מהיר ופשוט. אתה מוזמן לתאם איתנו הגעה ולהגיע. בתודה רבה קונה רכבים קארס דיל 052-9774247

שאלה: היי, אני מעוניין למכור  רכב ישן, האם אתם קונים רכבים ישנים בלי טסט או רק רכבים חדישים נוסעים? 

תשובה: שלום אדון מימון, אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים ויש לנו מחלקה קונה רכבים ישנים וקונה רכבים לפירוק, איתה תוכל ליצור קשר בהתקשרות לארנון 054-9800398, את שאר סוגי הרכבים, קונה רכבים נוסעים, קונה רכבים משועבדים, אנחנו נדע לעזור לך ולתת פיתרון מהיר לכל רכב שתרצה למכור. תודה רבה קונה רכבים קארס דיל. 

שאלה: היי אני חייב למכור רכב מהר למגרש כי אני זקוק לכסף והאוטו והוצאות עליו גדולות עלי, האם אפשר למכור לכם את הרכב מהר כבר מחר?

תשובה: שלום שאול, תתקשר אלינו שתוכל לקבל פרטים נוספים על הרכב, אם אתה מעוניין למכור רכב מהר למגרש, אנחנו ב- קונה רכבים קארס דיל ניתן לכם לך את הפתרון, תתקשר אלינו מחר או תשאיר מספר טלפון ונקנה ממך את הרכב 052-9774247 גרשון.

קונה רכבים שאלות תשובות
5 (100%) 26 הצבעות

יולי 31, 2019
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

5 + 7 =

דילוג לתוכן